200₺ üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsiz!

Sepetim

 • ItemName
  ItemName ItemVariantName ItemAdditionOptions

  ItemQuantity x ItemPrice ₺ ItemTotalPrice ₺

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 


 

Bu Üyelik Sözleşmesi (“Sözleşme”), YU Turizm San ve Tic. A.Ş. ile Kullanıcı arasında yapılmakta olup, www.thesudd.com (“Sitemiz”) web sitesi ve/veya mobil uygulama (sanal uygulamalar) aracılığıyla sunulacak hizmetleri, sanal sistemlerin kullanım şartlarını ve koşullarını ihtiva eder.

Satış, teslim/servis halinde Sipariş Formu, Kullanıcı’ya yapılan ve açık rıza onayı alınmış ek bilgilendirmeler, Tüketici Satış Sözleşmesi ve Kişisel Verilerin Korunması Kapsamında Gizlilik Politikası ve Aydınlatma Metni bu Sözleşme’nin ayrılmaz bir parçasıdır.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre YU Turizm San. ve Tic. A.Ş., ilgili banka ve/veya aracı kuruluşlarca sistem ve internet altyapısında koruma altına alınmıştır.

Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler YU Turizm San. ve Tic. A.Ş. tarafında görülmez ve kaydedilmez).

Kullanıcıların sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Kullanıcılara ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin YU Turizm San. ve Tic. A.Ş. ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için kayda alınabilir, YU Turizm San. ve Tic. A.Ş. ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde paylaşılabilir ve kullanılabilir. (Bkz. Kişisel Verilerin Korunması Kapsamında Gizlilik Politikası ve Aydınlatma Metni)

Sitemizden satın alınan ürünler sadece sitemize iade edilebilir. Kullanılmış ürünler iade alınmaz. Kullanıcıların özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan bir ürün söz konusu olduğunda ve genel olarak ürün kullanıldığında ya da kullanılmamış olsa dahi ürünler ambalajından çıkarıldığında; müşterilerimiz cayma hakkını kullanamaz. (Detaylı bilgi için: Teslimat, İade ve Değişim)

Sitemizden satın alınan ürünler için ödeme sadece kredi kartıyla ve sitemiz’de belirtilen diğer yöntemler ile yapılabilir.

Sitemizden sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.

Sitemiz’den alışverişlerinizde her işlem sırasında göreceğiniz ilgili Satış Formu ve Tüketici Satış Sözleşmesi de geçerli olacaktır.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemiz’de belirtilen iletişim yolları ile YU Turizm San. ve Tic. A.Ş.’ye sitemizde belirtilen iletişim kanalları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

SİTE KULLANIM/ÜYELİK KOŞULLARI

 

 1. Her Kullanıcı Üye, kendisinin belirleyeceği bir kullanıcı adı veya e-posta adresi ile şifreye sahip olur. Kullanıcı/Üyelik adı ve şifrelerinin güvenliğinden, saklanmasından, başkaları tarafından kullanılmamasından, güvenliğinden münferiden sorumludur.

 2. Şifre sadece ilgili Kullanıcı’nın bilgisi dâhilindedir. Unutulması halinde www.thesudd.com talep üzerine kayıtlı e-posta adresine yeni şifre oluşturabilmek için bir bağlantı gönderecektir. Şifre'nin belirlenmesi ve korunması tamamıyla Kullanıcı Üyenin kendi sorumluluğundadır ve www.thesudd.com kullanımından doğacak problemlerden veya oluşabilecek zararlardan kesinlikle sorumlu değildir.

 3. www.thesudd.com, belirli bölgelere minimum sipariş tutarları dahilinde teslimat yapma hakkını saklı tutar.

 4. Kullanıcı Üye, bu sanal uygulama üzerinden satış ve servis için verilen gerekli bilgilerin eksiksiz, gerçeğe uygun ve güncel olduğunu, 18 yaşından büyük ve reşit olduğunu taahhüt eder. Bu bilgilerin eksik veya hatalı verilmesinden kaynaklanabilecek tüm sorumluluk Kullanıcı Üye’ye aittir.

 5. Kullanıcı Üye tarafından sipariş vermiş olduğu ürün bedelleri tümüyle ödenmedikçe sipariş onaylanmaz.

 6. Kullanıcı Üye toplam sipariş tutarını servis ücreti dahil öder. Söz konusu bedelleri kapıda kredi kartı, nakit veya sanal uygulamada yer alan güvenli online ödeme vasıtaları ile öder. Kullanıcı Üye’nin vereceği bilgilerle düzenlenecek fatura, talebi halinde teslim esnasında veya online vasıtalarla kendisine iletilir.

 7. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, kart hamilinin haricinde bir başkası tarafından hukuka aykırı şekilde kullanılması halinde tüm sorumluluk Kullanıcı Üye’ye ait olup, ayrıca 5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu ve Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre işlem yapılır.

 8. www.thesudd.com, web sitesi veya mobil uygulama üzerinden sipariş edilen ürünün içerik bilgilerini, ilgili bölgeye göre teslimat süresini girecektir, sistem kaynaklı sorunlar, gecikmeler veya mücbir sebeplere bağlı gecikmelerden yaşanacak iptallerden herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte olup, zorunlu nedenlerle iptal halinde peşin alınan hizmet tutarını aynen iade eder.

 9. www.thesudd.com, Kullanıcı Üyelerine Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metni şartlarına göre kayıtlı adreslerinin bulunduğu bölgelerdeki ve sair şekilde yararlanabilecekleri promosyonlar ile sistemi dahilindeki yeni hizmet veya projelerden e-posta yolu ile haberdar edebilecektir. Ayrıca sosyal medya kanalları dahil olmak üzere Kullanıcıların sanal uygulama ile paylaştıkları her türlü iletişim kanalı üzerinden ulaşabilir ve çeşitli promosyon, kampanya ve benzer bilgileri paylaşabilecektir.

 10. Kullanıcı Üyelerin bildirmiş oldukları kayıtlı isim, adres ve telefon numarası, siparişin daha çabuk ve doğru teslimi amacıyla siparişi teslim eden kurye veya web sitesi veya mobil uygulama çözüm ortakları ile paylaşılacaktır.

 11. www.thesudd.com, sanal uygulama kullanılması ile oluşacak data ve verilerin tüm fikri haklarına sahip olup, söz konusu bilgilerle Kullanıcı üyelik bilgilerini açıklamadan raporlar düzenleyebilir veya bu tarz bilgileri veya raporları kendisi kullanabilir ve bu rapor ve/veya istatistikleri iş ortakları ile üçüncü kişilerle bedelli veya bedelsiz paylaşabilir.

 12. Kullanıcı Üye, verilen tüm siparişlerin, yapılan tüm alışverişlerin kişisel kullanım amaçlı olduğunu, bunların tekrar satışı amaçlı olmadığını kabul eder.

 13. www.thesudd.com’da yer alan ürün ve hizmetleri sipariş anındaki fiyatları, mevcudiyetiyle sınırlı olup, www.thesudd.com ürünlerine, servislerine yeni hizmetler eklemek, var olanlardan birini kaldırmak, değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.

 14. Kullanıcı, www.thesudd.com web sitesi hizmeti üzerinden YU Turizm San. ve Tic. A.Ş.’nin veya 3. bir kişinin ayni veya şahsi haklarına, malvarlığı üzerindeki haklara saldırıda bulunacak herhangi bir işlemde bulunmayacağını, saldırı niteliğinde olabilecek resimler, metinler, görsel veya işitsel imgeler, video klipler, dosya veya veri tabanları kullanmayacağını, çoğaltmayacağını, dağıtmayacağını, paylaşmayacağını taahhüt eder.

 15. www.the.sudd.com, sanal hizmetleri sunumu veya satışı ile ilgili web sitesi, mobil uygulamaları herhangi bir zamanda bakıma alma, sınırlama, durdurma hakkına haizdir.

 16. Teknik aksaklıklar nedeniyle oluşabilecek mağduriyetlerden www.thesudd.com’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamakta olup, yapılmış ve onaylanmış siparişleri iptal etme, değiştirme vb. hakkını saklı tutar.

 17. Kullanıcı Üye’nin bu web sitesi/mobil uygulama hizmetlerini bu Sözleşme’de belirtilen amaçlar dışında kullandığı, hukuka aykırı eylemlerde bulunduğu, işlem güvenliğini tehlikeye düşürdüğü, hatalı, yanıltıcı bilgi verdiği veya yasa dışı bir eylemde bulunduğu vb. hallerinde www..thesudd.com Kullanıcı Üye hesabını askıya alınabilir, gerekli her türlü önlemi alabilir.

 18. Kullanıcı Üye, www.thesudd.com hizmetleri web sitesi veya mobil uygulamasında yer alan bilgileri, yazılımları, ürünleri veya hizmetleri tadil etmemeyi, kopyalamamayı, dağıtımını yapmamayı, çoğaltmamayı, lisanslamamayı, satmamayı, vb. kabul ve taahhüt eder. Aşağıdaki hususların tespiti halinde Kullanıcı’nın üyeliği derhal sonlandırılır ve ilgili mevzuat çerçevesinde hakkında hukuksal ve cezai işlem başlatılır;

 • Herhangi bir amaçla robot, örümcek, kazıyıcı veya diğer otomatik araçları kullanarak veya manuel işlemler aracılığıyla mobil uygulama veya web sitesi içeriğinde yer alan bir bilgiye erişimde bulunulması, izlenmesi veya kopyalanması, gizli link koyulması, olduğu gibi kopyalanması, frame edilmesi, yazılımın değiştirilmesi, tercüme edilmesi, uyarlanması, derlenmesi, öğelerin ayrıştırılması, tercüme edilmesi,

 • Robot istisnasında belirtilen sınırlamaların ihlali veya erişimleri engellemek veya sınırlamak için kullanılan önlemlerin baypas edilmesi veya işlevsiz hale getirilmesi.

Loading...
The Sudd