200₺ üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsiz!

Sepetim

  • ItemName
    ItemName ItemVariantName ItemAdditionOptions

    ItemQuantity x ItemPrice ₺ ItemTotalPrice ₺

Nitelikli kahveye; mükemmeliyeti benimseyen hayatların adanışıyla, toprağa dikildiği andan demlendiği ana kadar geçirdiği tüm aşamaların muazzam bir harmonisi sonucunda ulaşılabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple; kaynağını bildiğimiz, şeffaflığına güvendiğimiz, nitelikli kahve çekirdeklerini, global trendleri ve uluslararası nitelikli kahve otoritelerin belirlediği normları yakından takip ederek dükkanlarımızda servis ediyoruz.

"İyi işler ortaya çıkarmanın tek yolu, yapılan işi sevmektir"

mottosuyla, bu harmoninin bir parçası olarak baştan sona yüksek standartların uygulanmasına ve mükemmeliyetçiliğe odaklanıyoruz.

 

 

The Sudd markası; nitelikli yeşil çekirdek kavurma ve tat profilleri, konsept ve tasarım üzerine yaptığımız 3 yıllık araştırma, planlama ve geliştirme sürecinin ardından, 2017 yılının Nisan ayında Antalya' da ilk kahve dükkanıyla hayata geçti. Nitelikli kahveye olan tutkumuz ve yaklaşımımızın sahiplenilmesinin yarattığı motivasyon ile 2017 yılının aralık ayında şehrin diğer yakasında ikinci mağazamızı açtık. 

Peşinden koştuğumuz bu tutkuyu; yaptığımız araştırma ve planlamanın her bir parçasını değerli kılan sadık müşterilerimiz ve ekibimiz ile birlikte, kahve çekirdeğinin yaşam döngüsünü tamamladığı beş kahve dükkanımızda paylaşmaya devam ediyor, daha fazla noktada yaşatmayı hedefliyoruz.

Nitelikli kahve, kaliteyi sürekli olarak en yüksek önceliği haline getirmeyi iş haline getiren insanların adanmışlıkları sayesinde var olabilir.

Ancak ve ancak kahve çekirdeğinin yaşam döngüsündeki tek bir kişinin değil; değer zincirinde yer alan herkesin uyum içinde çalışması, baştan sona standartlara ve mükemmelliğe odaklanması ile ortaya çıkabilir. 

Sektörün otokontrolü için çiftçiler, kooperatifler, aracılar, kavurmacılar, baristalar ve tüketiciler ortak bir protokol ve iletişim halinde hareket ederler. Nitelikli kahve çekirdeklerinin üretim aşamaları, üreticileri, kimliği, tadım değerleri bellidir. Bu aşamaların her birindeki şeffaflık bu yaklaşımın en önemli özelliklerindendir.

Belirli bir bölgeden ya da daha küçük ölçekte belirli bir çiftlikten, izlenebilir şeffaf süreçler sonucunda elde edilen ve fincana kadar gelen her bir kahvenin bir hikayesi vardır. Bu hikaye de karmaşık tatların ve çok çeşitli aromaların bir kombinasyonunu sunan özel bir kahveye dönüşür

 

Loading...
The Sudd